Udvaros József kutatóhelyi vitája

Ezúton szeretnénk meghívni Önöket Udvaros József matematika–informatika szakos általános tanító, az ELTE Informatika Doktori Iskola doktorjelöltje doktori értekezésének kutatóhelyi (tanszéki) vitájára, amelynek címe:

A digitális technológiák szerepe és lehetőségei a programozás tanításában

A nyilvános kutatóhelyi vitára 2017. június 28-án (szerdán) 8:00 órakor kerül sor az ELTE Informatikai Kar (1117 Budapest, Pázmány Péter sétány 1/C) 2-202-es termében.

Végh Ladislav kutatóhelyi vitája

Ezúton szeretnénk meghívni Önöket Végh Ladislav matematika–informatika szakos tanár, az ELTE Informatika Doktori Iskola doktorjelöltje doktori értekezésének kutatóhelyi (tanszéki) vitájára, amelynek címe:

A programozás tanulásának és tanításának támogatása elektronikus tananyagba beépíthető interaktív animációs modellekkel

A nyilvános kutatóhelyi vitára 2017. június 28-án (szerdán) 9:00 órakor kerül sor az ELTE Informatikai Kar (1117 Budapest, Pázmány Péter sétány 1/C) 2-202-es termében.